"Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я..."

10 квіт. 2015
ПІд такою назвою у Реваківському ЗНЗ І-ІІІ ст. проведено літературно-мистецьку композицію з елементами науково-дослідницької роботи, присвячена дню народження великої дочки українського народу Лесі Українки

"Довго щирими сими словами  до людей промовлятиму я..."

Під такою назвою у нашому навчальному закладі 25 лютого пройшла літературно-музична композиція з елементами науково-дослідницької роботи, присвячена дню народженню великої дочки українського народу Лесі Українки.

Проведенню заходу передувала велика робота школярів. Перед слухачами виступили старшокласники, які писали  науково-дослідницькі роботи за життєвим і творчим шляхом поетеси.

·        «Дитячі роки Лесі Українки» ( Сіманович Неля, 10 клас);

·        «Творчий шлях поетеси» ( Мігай Владислав, 11 клас);

·        «Мрії зламане крило» ( Туряк Яна, 11 клас);

·        «Леся Українка і Буковина» ( Ілюк Надія, 9 клас);

·        «Світова велич Лесі Українки» ( Турчина Сніжана, 11 клас).

Учні 6-х класів ( Щербан Н, Яровий М., Вишньовська Я, Погрібна М., Урсуляк А., Дяченко С.) продемонстрували уривок із казки «Лілея», яку Лариса Петрівна написала для дітей. Відрадно, що участь в інсценізації взяла мати учня 6 класу Ярового Максима, Наталія Іванівна, зігравши маму хлопчика Павлуся.

Майстерно читали вірші Лесі Українки Волинець А.( 5 кл.), Вакарюк М. (6-А кл.), Мазурик Х., Харина М., Воронюк О. ( 8 кл.).

Незабутні враження в серці кожного залишила  інсценізація зустрічі Лесі Українки і Ольги Кобилянської на Буковині, яку блискуче зіграли Сіманович Неля (О.Кобилянська) та Туряк Яна (Леся Українка). Гра дівчат заставила пережити трагедію Лесі Українки, як свою, та відчути дружню підтримку близької подруги Ольги Кобилянської. Свято не залишило нікого байдужим, як і творчість самої поетеси.

Вчитель української мови та літератури Вакарюк Світлана Степанівна