Засідання районного методичного об'єднання

20 квіт. 2017
Засідання районного методичного об'єднання заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних методичних об'єднань класних керівників ЗНЗ району з теми: "Національно – патріотичне виховання як один з головних напрямів виховання підростаючого покоління".

Засідання районного методичного об'єднання
20.кві.2017
19 квітня 2017 року на базі Кліводинського ЗНЗ І-ІІ ст. відбулося засідання районного методичного об'єднання  заступників директорів з виховної роботи та керівників шкільних методичних об'єднань класних керівників ЗНЗ району з теми: "Національно – патріотичне виховання як один з головних напрямів виховання підростаючого покоління". Відкрила засідання методист райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Слободян С.Є., яка ознайомила присутніх із планом роботита наголосила на тому, що головною тенденцією патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до своєї Батьківщини, держави, народу, нації. Перед учасниками засідання виступили заступник директора з НВР Кліводинського ЗНЗ І-ІІ ступенів, Грамажора М.В., та керівник шкільного методичного об’єднання класних керівників "Родина", Гаманюк І.М., які ознайомили присутніхз шляхами реалізації національно - патріотичного виховання в навчальному закладі. Учні Кліводинського ЗНЗ І-ІІ ступенів презентували присутнім дослідницькі проекти "Духовні обереги Кліводина" та "Пам’ятники Кліводина: історія та сьогодення", виконані під керівництвом класних керівників Савчук І.Д., Заболоцького І.В. та Гаманюка І.М. Усний журнал  присвячений Великодню показали учні 1 – 4 класів у супроводі класних керівників Федоряк О.Д., Шупені О.І., Гаврилюк І.І. та Шупені М.В. Класний керівник 9 класу, Томаш Д.Д., провів майстер – клас по виготовленню поробок  для учасників АТО. Учасники засідання взяли участь в обговоренні проведених заходів та прийняли ряд рекомендацій щодо реалізації національно – патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах району.