"Учітеся, брати мої, думайте, читайте". (Т. Шевченко)

Районне методичне об'єднання вихователів та інструкторів фізкультури

20 квіт. 2017

Районне методичне об'єднання вихователів та інструкторів фізкультури
20.кві.2017
Проблеми фізичного розвитку дошкільнят, зміцнення та збереження їхнього здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності. Особливо це стосується умов сьогодення, оскільки в умовах активного впровадження комп’ютерних технологій різко знизилась рухова активність дітей, як наслідок  підвищився відсоток дітей з ослабленим здоров’ям. Саме тому  на базі Шипинського ДНЗ 20.04.2017 відбулося районне методичне об'єднання вихователів та інструкторів фізкультури з проблеми «Ефективність проведення фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками». Під час занять вихователі закладу поділилися досвідом з використання на заняттях інноваційних методик: зокрема використання елементів ігрового стретчингу, балансирів та ходьба на ходулях.  Завдяки тісному творчому тандему вихователів, слухачі  методичного об’єднання мали змогу залучитися до цікавих форм оздоровлення дітей, корекції постави та плоскостопості, насиченому поєднанні основних рухів у гарно організованому і оформленому розвивально-спортивному середовищі.