Районне методичне об'єднання педагогів організаторів

28 груд. 2014
Відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів

Відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів.

17 грудня 2014 року на базі Зеленівського ЗНЗ І-ІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів з теми: «Прищеплення учням культури поведінки і спілкування, навчання способам розв’язання конфліктів у колективі і суспільстві». Учасники засідання відвідали заняття з елементами тренінгу з теми «Конфлікт та шляхи його вирішення», яке провели Николайчук О.І. – практичний психолог та Гавдун Л.М.- педагог-організатор Зеленівського ЗНЗ І-ІІ ст.; взяли участь у круглому столі з теми «Виховання культури поведінки учнів». Члени шкільної Ради учнівського самоврядування презентували проект «Вічна слава героям». Засідання районного методичного об’єднання завершилося обміном думками та прийняттям рекомендацій.