засідання РМО вчителів англійської мови

9 груд. 2014
Відбулося засідання РМО вчителів англійської мови

9 грудня 2014 року на базі Драчинського загальноосвітнього навчального закладу І – ІІІступенів відбулося засідання РМО вчителів англійської мови з теми: «Підвищення рівня іншомовної мовленнєвої компетенції учнів шляхом розвитку усного мовлення». В засіданні РМО прийняли участь методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО - Унгурян І.К., завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності РМК/ММК ІППОЧО – Куриш Н.К., методистРМК відділу освіти, молоді та спорту - Слободян С. Є. та вчителі англійської мови ЗНЗ району. Роботу засідання розпочала методист РМК Слободян С.Є., яка ознайомила присутніх з планом роботи та наголосила на тому, що головна мета навчання іноземної мови полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, яка б дозволяла здійснювати спілкування в усній та писемній формах у межах сфер і тем, визначених програмою.

Учасники засідання відвідали відкритий урок у 5 класі з теми «Моє улюблене свято», який провела вчитель англійської мови Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Бельцик О. І.
Куриш Н.К., завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності РМК/ММК ІППОЧОпрезентувала міжнародний проект «Уроки з підприємницьким тлом», розповівши про етапами його реалізації на території області. Унгурян І.К., методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями та структурою написання планів-конспектів уроків. Вчителі англійської мови ЗНЗ району взяли участь у діловій грі з теми «Активні методи навчання підприємництву на уроках англійської мови», яку провели вчителі Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Вудвуд І.В. та Кипко С.Я.

Засідання методичного об’єднання завершилося обміном думками та прийняттям рекомендацій.